Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 20-06-05, 23:20   #1
qwerty20
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
Odpowiedni romantyczny nastrój
od razu mowie, ze nie uprawiam sexu z moja dziewczyna .Narazie tylko pieszczoty (ale niestety jeszcze bez orala).Przychodzi do mne w sobote,i chce ją zaskoczyc wystrojem (czyt. swieczki zapachowe itp) pokoju. chodzi mi odpowiedni nastroj.Myślalem, zeby w każdym narożniku lozka polozyc swiece zapachową (kazda innym zapachu), oczywiscie odpowiednia muzyczka; ale chce by ty razem bylo tak naprawde romantycznie, co jeszcze doradzacie? Czekam na propozycje...
qwerty20 jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-05, 23:29   #2
omg
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
Doradzam ostrożność!!! Nie podpal się! Wiele więcej nie wymyślisz!!! Przecież baloników nie rozwiesisz Dobrze mieć pod ręką jakieś zakaski żeby pożniej nie biegać do kuchni po kanpki Pózniej jakiś dobry masaż!!! Wspolny prysznic ...itd,itp...ciężko doradzać...pomyśl co lubi najbardziej
omg jest offline   Reply With Quote
Old 20-06-05, 23:37   #3
qwerty20
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
omg-->wspolnego prysznicu jeszcze nie bralismy, na to chyba nie jest jeszcze przygotowana
qwerty20 jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 00:30   #4
omg
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
jak były pieszczoty to pewnie widziałeś ją już nago To co za różnica czy nago w łóżku czy pod prysznicem ( no może z wyjątkiem wilgotności) ale polecam zabawa lub poprostu wspolna kompiel w wannie albo pod prysznicem to świetna i bardzo romantyczna rzecz wg. mnie Poza tym w taki sposób najłatwiej przełamać jakieś zachamowania. pod warunkiem ze nie ma zbyt duzo bombelkow
omg jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 09:12   #5
qwerty20
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
widzialem ja nago w 99 % (zostaly majteczki ). Myslalem jeszcze zeby łóżko (albo nad lozkiem) popsiac Jej ulubionymi perfumami, ktorych uzywam.

omg->ja tez uwazam , ze taka kapiel byla by czyms fantastycznym (choc jeszcze jej nie przezylem )

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 14-04-09 at 19:28.
qwerty20 jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 09:40   #6
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
stop! przesadzasz. perfumy to ona lubi - ale w polaczeniu z twoim zapachem. One musza byc NA TOBIE - takie w powietrzu to nie to samo. Pozatatym ja ci radze uzyc jednego zapachu swiec, nie mieszaj ich, bo zamaist intymnej atmosfery stworzysz atmosfere sklepu z pachnidlami.
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 10:21   #7
qwerty20
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
ok Bender, w sumie masz racje
qwerty20 jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 10:41   #8
Westa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Łódź
Postów: 14

Płeć: Kobieta
Możesz jeszcze rozsypać płatki róż na pościeli ale nie wiem czy to już wtedy za bardzo romantycznie nie będzie
Westa jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 10:41   #9
omg
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
A tak już pomijając wszystko! To nie tylko przedmioty tworza nastrój!!! Musisz go stworzyc całym sobą Miły, szrmancki, dobrze ułożony. Zadbany ( obetnij paznokcie, i zmień skarpetki) i nie przesadzaj z żelem do włosów!!! bo jak bedzie cie chciała pokiziac po głowce to sie przyklei Spiesz sie zostało mało czasu ( mieszkasz sam czy z kimś?)
omg jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 10:45   #10
qwerty20
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
Omg - zawsze jestem miły szarmancki, nie uzywam żelu do wlosów, wiec to to bedzie miala zapewnione Mieszkam ze starymi (dopiero 20 lat na karku).

A co do tych platkow róż - bym chyba musial bukiet ich kupic i kazdy platek odrywac, ale pomysl dobry
qwerty20 jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 10:51   #11
omg
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
Nie przesadzaj z platkami. Ale kwiaty możesz kupić. Mi też dochodzi 20! też mieszkam jeszcze ze starymi kup im bilety na jakiś koncert ja tak zrobiłem jak robiłem kolacje dla dziewczyny rodzice w domu sa troche krępujący no może nie dla mnie ale moja dziewczyna zachowuje sie u mnie... jak by to powiedzieć... powściągliwie
omg jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 11:13   #12
qwerty20
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
nie no wlasnie starsi wychodza na jakies 2 godzinki, wiec bedziemy sami (jezu, ja ja kocham te chwile ).Zawsze bylo tak, ze jak bylismy sami, to muza ładna leciała w tle, a teraz jakos bym cos jeszcze przygotowal (wlasnie te świeczki w kazdym narozniku, tylko szukam jeszcze czegos innego)
qwerty20 jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 11:21   #13
omg
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
dużo wiecej sie chyba nie da wymyśleć!!! Jak przeczytalem to co napisałeś to sie uśmiechnałem bo u mnie jest tak samo! Muzyczka w tle swiatło zgaszone in udajemy że nic poza nami niema Może jakiegoś masażu byś spróbował? Gdzieś na forum jaieś linki widziałem do takich stronek. A może jakiś fajny romantyczny film na kompie? Tylko czy chce ci sie tracic czas na film, kiedy starych nie ma tylko przez 2 h? Ide zapalić... już dawno sie spozniłem na porannego papieroska
omg jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 12:43   #14
qwerty20
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
masażyk zawsze Jej robie, wiec to tez by bylo. Film to stały punkt w grafiku, zawsze jakis ogladamy. Ale jak sie skonczy film, to starzy wychodza, no przeciez jak smai jestesmy na tak krotki czas to film mozna przelozyc
qwerty20 jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 14:34   #15
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
a jaka muza ? po9lecam khmer :] Cos nie tuzinkowego? hmm... mysle ze z otoczenia to jzu wystarczy - teraz ty musisz sie odpowiednio zachowywac - traktuj ja jak ksiezniczke i bedzie ok ;]
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 14:38   #16
qwerty20
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
Zawsze Ja tak traktuje, przeciez jest dla mnie najważniejsza na świecie ->wie o tym, i dlatego zachowuje sie w ten sposob wobec Niej.
qwerty20 jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 17:29   #17
DajMiTęNoc
Perwers
 
Zarejestrowany: May 2005
Postów: 1 153
Cytat:
Napisał qwerty20
od razu mowie, ze nie uprawiam sexu z moja dziewczyna .Narazie tylko pieszczoty (ale niestety jeszcze bez orala).Przychodzi do mne w sobote,i chce ją zaskoczyc wystrojem (czyt. swieczki zapachowe itp) pokoju. chodzi mi odpowiedni nastroj.Myślalem, zeby w każdym narożniku lozka polozyc swiece zapachową (kazda innym zapachu), oczywiscie odpowiednia muzyczka; ale chce by ty razem bylo tak naprawde romantycznie, co jeszcze doradzacie? Czekam na propozycje...


hehehe ja bym sie z rzygał swiece w róznych zapachach?? szybko wam przejdzie jesli chcesz cos takiego to vanilia jest afrodyzjakiem kup kadzidła vaniliowe albo swiece jesli sa kadzidła kosztuja grosze sa w sklepach po 2.5 zł muza to kazdy lubi inny gatunek a co do romantyzmu jescze mozesz kupic róże puxniej pozrywac płatki róż np w jakosmiseczkie i rozrzucic na łózku najlepiej jak to bedzie przed jej przyjsciem z pare min bo puxniej straci efekt i ulokuj swieczki w bezpiecznym miejscu bo chate zjaracie i wtedy bedzie kiepsko

co do muzyki http://beztabu.com/showthread.php?t=199

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 14-04-09 at 19:29.
DajMiTęNoc jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 18:03   #18
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Świeczki zapachowe? Płatki róż? Kadzidełka? No dajcie spokój- jeśli to jakaś rozsądna i wesoła kobieta, to posika się ze śmiechu. Postaraj się o jakąś oryginalność.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 18:17   #19
omg
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
To może Ty sie rojze wykażesz i dasz jakiś oryginalny pomysł!!!??? To naprawde nie jest proste!!! Primo - wszystko juz było na filmach ( i może wydawac sie oklepane) sekundo - nigdy nie wiadomo za bardzo jak trafic w gust kobiety!!!
omg jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 18:25   #20
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Pomysłów mi nie brakuje. Kiedyś urzekło mnie, gdy mój ówczesny chłopak zupełnie nagi udał się do kuchni, gdzie przyrządzając frytki pieścił mnie na kuchennym blacie. Frytki się oczywiście przypaliły, ja wyrąbałam głową o szafkę, a Marek poparzył sobie de.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 18:40   #21
Bender
Administrator
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Miasto: New New York
Postów: 3 026

Płeć: Mezczyzna
rojze - nie sadze zeby go wybrechtala. Moze ja przyprawic o usmieszek... jednak jest to cos co wiele dziewczat chcialoby przezyc. I nie chodzi juz o sam klimat etc. ale o zaangazowanie partnera w to zeby bylo jak najlepiej. Wiec nawet jak to na nia nie zadziala, to IMHO zadziala sam fakt ile on zrobil zeby bylo the best.
__________________
Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
Billy Crystal
Bender jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 18:48   #22
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
No Bender, nie znam wieku delikwentki. Ale jeśli pełnoletnia, to na tani, kiczowaty romantyzm się nie złapie.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 19:02   #23
qwerty20
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Postów: 175

Płeć: Mezczyzna
Bender - no wlasnie, chce Ją zaskakiwać na kazdym kroku (ona wie, ze lubie Jej robic niespodzianki i kazdy na tym dobrze wychodzi)

rozje - tak, jest pełnoletnia, a co wg Ciebie nie jest kiczem??
Liczy zaangażowanie jak to określił Bender, ja tylko chce jakos urozmaicić atmosfere, kiczowato, czy nie, ważne bedzie czyn;
qwerty20 jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 19:15   #24
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cóż, być może nie każda dziewczyna jest taką wyzwoloną, wymagającą, złośliwą harpią jak ja...
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 21-06-05, 19:33   #25
Westa
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Łódź
Postów: 14

Płeć: Kobieta
Qwerty20 ale opowiedz nam potem jak było jaka była jej reakcja i jak w końcu urządziłeś ten wieczór :]
Westa jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.
   Archiwum